Důležitý harmonogram mého blogování aneb kdy budu kde!

  • Potterworld.blog.cz - středa, sb oběhnu v pondělí, ve středu a v pátek
  • Em-watson-world.blog.cz- pondělí, sb oběhnu v pondělí ve středu a v pátek
  • Magical-world-of-twilight.blog.cz- čtvrtek, sb oběhnu v úterý ve čtvrtek a v pátek
  • Reed-nikki.blog.cz-- úterý, sb oběhnu v úterý, ve čtvrtek a v pátek
  • Cool-vercik.blog.cz-- pátek, sb v pondělí, ve středu a v pátek
  • Doplňování novinek - sobota a neděle, sb oběhnu pohle toho, kam doplnim novinky
    * --------------------------* 
Do you want to make friends?/Chcete se spřátelit?
-klickhere!
Friendly blogs and Webs/Spřátelené blogy a weby
-klickhere!
* --------------------------*

Bohužel nemoci pohltily i **Rosalii**!

MTV: Roshovor o New Moon

17. srpna 2009 v 9:48 | **Rosalie** |  Talks
Nikki Reed musí v "Novém Měsíci" předstírat, že nesnáší její nejlepší přítelkyni Kristen Stewart

SANTA MONICA, Kalifornie - Není snadné být nejkrásnější žena na světě. Není to jednoduché, když zosobňujete jednu z nejoblíbenějších postav nejprodávanější ságy od Stephenie Meyer. Ale v těchto dnech se Nikki Reed těší, jak zase potrápí miliony lidí na celém světě.

Více v článku


"Rosalie cítí opravdu silnou nenávist vůči Belle," usmívá se 20letá hollywoodská veteránka, která se tento týden vrací, aby mohla natočit New Moon. "Je to zvláštní. Samozřejmě, že to můžeme udělat, protože to hrajeme, ale je to vážně k smíchu."

Hovoří o svém skutečném vztahu s Kristen Stewart - v kontrastu s odporem, který chová její filmová postava k Belle. Fanoušci po celém světě milují nenávidět Nikki Reed za to, jak je krutá k jejich Belle, ale ve skutečnosti podnikly společnou cestu do Afriky a plánují se setkat při natáčení filmu ´K-11´, který se bude natáčet v pauze mezi ´New Moon´ a ´Eclipse´.

"Kristen je moje nejlepší kamarádka," řekla. "Natáčím se skvělými lidmi, kteří jsou velmi kreativní, a na světě jsou miliony lidí, kteří četli celou sérii a milují ji. Já jsem tu se svou nejlepší přítelkyní. Nemůžu si přát nic lepšího.

Bohužel bude Nikki natáčet ´New Moon´ bez své přítelkyně - režisérky Catherine Hardwicke. "Můj táta mi to řekl," vzpomíná na to, když se dozvěděla, že režisérka ´Třináctky´ a ´Legend z Dogtownu´opouští Twilight ságu. "Nemůžu říct, že mě to šokovalo, protože tohle se u trilogií stává. Chris Weitz nebude natáčet třetí díl. Myslím si, že tu bude jiný režisér na natáčení ´Eclipse´. Budu věřit Summitu, že vědí, co dělají.

"Neexistuje lepší režisér (než je Chris Weitz) pro tento film," trvá si na svém. "A jsem si jistá, že někdy v budoucnosti budu ještě s Catherine spolupracovat.

"První film (´Twilight´) byl jedinečnou zkušeností, protože tu bylo tolik postav a opravdu jsme nevěděli, jestli se bude natáčet i pokračování, protože jsme nečekali, že film bude mít takový úspěch," vysvětluje šílenství okolo ´Twilight´. "Ale všichni jsme zůstali dobrými přáteli."

"Pro herce je vždy zdrcující, když opouštíte nějaký projekt, protože je to škodlivý ´válečný tah´," Nikki hovoří o své profesi. "Opravdu se sblížíte a pak vás zase rozdělí a většinou už své kolegy nikdy znovu neuvidíte, pokud to není dlouhodobější projekt. A potom je to jako "Ahoj, jak se máš?" a následuje velké objetí. Ale žijete jako kočovníci, nikdy nejste na stejném místě, takže je těžké vytvořit si mezi sebou nějaká pouta."

"Všichni máme mezi sebou silná pouta," řekla o natáčení prvního dílu. "Je vzrušující, že se zase všichni uvidíme."

Nikki převážně mluvila s Chrisem Weitzem o Rosaliiných vlasem, stejně jako o vzhledu celé Cullenovic rodiny. Protože Kristen nedávno odhalila, že skákání z útesu bude vytvořeno pomocí CGI, je nový režisér odhodlán k tomu, aby byl vzhled postav doveden na novou úroveň, svěřila se Nikki.

"Chris je skvělý. Má odlišný přístup k celému filmu," odhalila nám Nikki. "Myslím, že je tu pokrok ve zvláštním efektech a také v tom, jak je Jacob uveden mezi vlkodlaky. Myslíš, že každý jde do toho s vědomím, že tu bude více speciálních efektů na vyšší úrovni.

Ale pokud máte strach, že by ´New Moon´ mohl ztratit některý z lidských prvků, nezoufejte. Nikki nám rychle připomněla, že vztah mezi Rosalie a Bellou zůstává nezměněný.

"Je zřejmé, že Rosalie ji nenávidí v ´New Moon´", usmívá se Nikki. "Doufám, že se nebudeme moc smát, až to budeme natáčet."

***
Děkuji stránce nikki-reed.ic.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama