Důležitý harmonogram mého blogování aneb kdy budu kde!

  • Potterworld.blog.cz - středa, sb oběhnu v pondělí, ve středu a v pátek
  • Em-watson-world.blog.cz- pondělí, sb oběhnu v pondělí ve středu a v pátek
  • Magical-world-of-twilight.blog.cz- čtvrtek, sb oběhnu v úterý ve čtvrtek a v pátek
  • Reed-nikki.blog.cz-- úterý, sb oběhnu v úterý, ve čtvrtek a v pátek
  • Cool-vercik.blog.cz-- pátek, sb v pondělí, ve středu a v pátek
  • Doplňování novinek - sobota a neděle, sb oběhnu pohle toho, kam doplnim novinky
    * --------------------------* 
Do you want to make friends?/Chcete se spřátelit?
-klickhere!
Friendly blogs and Webs/Spřátelené blogy a weby
-klickhere!
* --------------------------*

Bohužel nemoci pohltily i **Rosalii**!

Rozhovor s Nikki o vzhledu Cullenových

18. srpna 2009 v 9:58 | **Rosalie** |  Videos


V celém článku máte překlad.


Nikki Reed si nebude kvůli ´New Moon´ barvit vlasy.

SANTA MONICA, Kalifornie - V poslední třetině tohoto roku se hvězdy filmu ´Twilight´ vrátí ve velmi očekávaném pokračování - ´New Moon´. Ale nejdřív budou muset podstoupit mnohé změny.

"Myslím, že to zdokonalujeme," vysvětlovala Nikki Reed, když se nedávno zastavila v MTV studiu, kde prozradila něco z rozhovoru, který vedla s novým režisérem Chrisem Weitzem. "Myslím, že to bude vypadat trochu jinak a budeme se snažit, aby to byly změny k lepšímu."

Není žádným tajemstvím, že původní ´Twilight´ team musel bojovat s rozzuřenými fanoušky, když se pokoušeli o vylepšení účesů Cullenovic rodiny. Nyní, s novým režisérem a větším rozpočtem, Nikki věří Chrisi Weitzovi, že je odhodlaný udělat všechno lepší.

"[Můj rozhovor s ním] se točil okolo vzhledu Cullenových. Nevím, jestli jsme napoprvé udělali všechno správně," vysvětluje Nikki. "Nečekali jsme všechny ty problémy s počasím a make-upem, co jsme měli na sobě. Každá postava měla své těžké časy. Vím, že spousta lidí si myslí, že tahle fyzická změna se týkala jenom mě, ale i Peter Facinelli má černé vlasy a on také zase musí mít blond vlasy kvůli ´New Moon´. A Kellan Lutz, který je přírodní blonďák, musí mít zpátky tmavé vlasy."

Nyní se budou těsně po sobě točit ´New Moon´ a ´Eclipse´ (a ´Breaking Dawn´ by se měl natáčet po nich). Nikki Reed doufá, že se tím zefektivní celý proces.

Všichni jsme museli několik hodin strávit v maskérně a potom, když jsme konečně dorazili na plac, začalo pršet," vzpomíná Nikki na zkušenosti s filmováním ´Twilight´, které vyšlo 21. Března na DVD. "A protože jsme všichni upíři, nemůžeme natáčet, když svítí slunce! Takže jsme natáčeli jen, když bylo zataženo, a potom začaly padat kroupy a naše makeupy se roztekly. Byl to experimentální proces - myslím si, že teď jsme mnohem lépe připraveni.

Ale co to bude znamenat pro fanoušky? Nikki řekla, že ti "největší" fanoušci si možná některých změn všimnou - jako například jejího plánu nosit paruku než aby si znovu musela obarvit vlasy. "Začaly mi vypadávat vlasy. Trvalo to 36 hodin, než ze mě udělali blondýnu, a každý druhý den jsem musela na přebarvování vlasů a z toho mě pálila kůže. Tentokrát jsme vyzkoušeli několik paruk a mnoho dalších věcí."

Před tím, než začnou Twilighters odsuzovat tyto změny, chce Nikki poukázat na jednu věc: Všechny hvězdy se mohli na začátku přetrhnout, jen aby jejich účesy vypadaly co nejlépe. "Chtěla jsem, aby fanoušci věděli, že jsem se tomu opravdu věnovala, že jsem schopna pro roli udělat cokoliv, dokonce být i plešatá," říká 20letá herečka. Původní proces našich změn byl docela brutální a navíc mám teď mezi natáčením i jiné projekty a potom se zase vracím k Rosalie. Proto si opravdu nemyslím, že bych si i tentokrát odbarvovala vlasy. Vím, že někteří fanoušci budou naštvaní, ale má oddanost vůči Rosalie je opravdu velká, a proto jsem to při prvním natáčení udělala.

"Našim cílem je, aby to bylo co nejlepší," hovoří o snahách Chrise Weitze. "Myslím, že se snažíme, aby to vypadalo dobře. A fakt, že jsme všichni upíři… Samozřejmě, že budeme vypadat nepřirozeně. V prvním filmu jsme taky všichni vypadali nepřirozeně.

***
Děkuji stránce nikki-reed.ic.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crystal Crystal | Web | 19. srpna 2009 v 14:28 | Reagovat

obíhám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama