Důležitý harmonogram mého blogování aneb kdy budu kde!

  • Potterworld.blog.cz - středa, sb oběhnu v pondělí, ve středu a v pátek
  • Em-watson-world.blog.cz- pondělí, sb oběhnu v pondělí ve středu a v pátek
  • Magical-world-of-twilight.blog.cz- čtvrtek, sb oběhnu v úterý ve čtvrtek a v pátek
  • Reed-nikki.blog.cz-- úterý, sb oběhnu v úterý, ve čtvrtek a v pátek
  • Cool-vercik.blog.cz-- pátek, sb v pondělí, ve středu a v pátek
  • Doplňování novinek - sobota a neděle, sb oběhnu pohle toho, kam doplnim novinky
    * --------------------------* 
Do you want to make friends?/Chcete se spřátelit?
-klickhere!
Friendly blogs and Webs/Spřátelené blogy a weby
-klickhere!
* --------------------------*

Bohužel nemoci pohltily i **Rosalii**!

Životopis

6. srpna 2009 v 1:31 | **Rosalie** |  About Nikki (Rosalie)
Nikki se narodila v Los Angeles, Kalifornie. Je dcerou scénografa Setha Reeda a kadeřnice Cheryl Houston. Má staršího bratra Nathana. Její otec je žid a matka je italského původu ze Cherokee. Vyrůstala v židovské rodině, a přesto byla nevěřící.

Více v článkuSvůj život popsala jako "komplikovaný". Její rodiče se rozvedli, když jí byly dva roky, vyrůstala se svojí matkou. Byla stydlivá a velký knihomol. Ve čtrnácti se odstěhovala a začala žít sama. Říká, že od této doby "rychle vyspěla" Vztah s její matkou byl napjatý, protože Nikki začala experimentovat s drogama, alkoholem a sexem. Nikdy si vzlášť nepřála stát se herečkou.

Nikki požádala režisérku Catherine Hardwicke, bývalá přítelkyně otce Nikki, aby mohla sepsat původně komedii o dospívání mladých lidí - Thirteen. Nikki však nakonec napsala vážný dramatický scénář založený na zkušenostech, které zažila jako teenager. Scénář měla napsaný v pouhých šesti dnech.
Objevila se v roli sexuálně-promiskuitních teenagerů, jako je například film Lords of Dogtown, které měla v režii rovněž Catherine Hardwicke. Na počátku roku 2006 se podílela na seriálu The O.C., kde si zahrála Sadie, novou lásku postavy Rayena Atwooda. Upozornila však na svojí postavu tím, že prohlásila o ní, že "řeší povrchní záležitosti" a tak se v seriálu objevila jen na doporučení svých agentů.
Po boku Aleca Baldwina si zahrála jednu z hlavních postav - Mini ve filmu Mini´s first time Ztvárnila dívku, která svedla svého nevlastního otce a měla s ním poměr.
Nikki je všestranná herečka, avšak hraje většinou ty "špatné sexy holky". Její veškerou filmografii naleznete touto cestou.
Po úspěchu Thirteen se vrací do Los Angeles na střední školu, avšak po roce opět zanechala studia. Díky jejímu filmovému úspěchu byla nucena začít se studiem doma, protože zažívala nepříjemné situace ve škole. I přes tyto koplikace nakonec obdržela i vysokoškolský diplom. V únoru 2008 byla oficiálně potvrzená jako postava Rosalie Hale v Twilight, kterou režírovala Catherine Hardwicke. Musela si svoje tmavé vlasy přebarvit na blonďato, a proto v pokračování série New Moon bude nosit paruku. New Moon režíruje Chris Weitz.
Další projekt, na kterém Nikki bude spolupracovat se svojí dobrou přítelkyní Kristen Stewart (Twilight saga),

***

Děkuji stránce nikki-reed.ic.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama